Scandinavian Outdoor stores

Helsinki Forum

Yrjönkatu 29, 00100 Helsinki
forum@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 410
Weekdays
10-19
Saturday
10-18
Sunday
12-18

Pe 25.6. Juhannusaatto SULJETTU

La 26.6. Juhannuspäivä SULJETTU

Vantaa Tammisto

Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa
tammisto@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 397 0420
Weekdays
10-20
Saturday
10-18
Sunday
12-18

Juhannuksen aukioloajat:

Pe 25.6. suljettu

La 26.6. suljettu

Tampere Ratina

Vuolteenkatu 1, 3 krs., Tampere
tampere@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 103 970 430
Weekdays
10-20
Saturday
10-18
Sunday
12-17

Juhannuksen aukioloajat

25.6. Suljettu

26.6. Suljettu

27.6. klo 12-17

Telttanäyttely on auki meidän viereisessä liiketilassa.

Aukioloajat

Ma-pe klo 12-18

La klo 12-16

Su klo 13-15

Turku Hansa

Eerikinkatu 15, 20100 Turku
turku@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 510
Weekdays
10 - 20
Saturday
10 - 18
Sunday
12 - 18

Hansan myymälässä on alkanut loppuunmyynti! Kaikki myymälästä löytyvät vaatteet ja kengät -20% lisäale! Ei koske partioasuja eikä klubituotteita. Ei muita samanaikaisia etuuksia.

Raisio Kuninkoja

Kuninkojankaari 1, 20320 Turku
kuninkoja@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 560
Weekdays
10 - 20
Saturday
10 - 18
Sunday
12 - 18

Pori

Siltapuistokatu 14, 28100 Pori
pori@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 540
Weekdays
10-20
Saturday
10-18
Sunday
12-18

JUHANNUSAATTONA 25.6 SULJETTU

JUHANNUSPÄIVÄNÄ 26.6 SULJETTU

Salo

Vilhonkatu 11-13, 24240 Salo
salo@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 520
Weekdays
10-18
Saturday
10-15
Sunday

25.6. Juhannusaatto - Suljettu

26.6. Juhannuspäivä - Suljettu

Hyvää Juhannusta!