Scandinavian Outdoor stores

Helsinki Forum

Yrjönkatu 29, 00100 Helsinki
forum@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 410
Weekdays
Saturday
Sunday

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI!


Kannamme vastuun korona viruksen leviämisestä ja olemme sulkeneet myymälän toistaiseksi. Seuraa ilmoitteluamme osoitteessa www.scandinavianoutdoor.fi ajankohtaisesta aukioloajoistamme.

Vantaa Tammisto

Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa
tammisto@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 397 0420
Weekdays
Saturday
Sunday

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI!


Kannamme vastuun korona viruksen leviämisestä ja olemme sulkeneet myymälän toistaiseksi. Seuraa ilmoitteluamme osoitteessa www.scandinavianoutdoor.fi ajankohtaisesta aukioloajoistamme.

Tampere Ratina

Vuolteenkatu 1, 3 krs., Tampere
tampere@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 103 970 430
Weekdays
Saturday
Sunday

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI!


Kannamme vastuun korona viruksen leviämisestä ja olemme sulkeneet myymälän toistaiseksi. Seuraa ilmoitteluamme osoitteessa www.scandinavianoutdoor.fi ajankohtaisesta aukioloajoistamme.

Turku Hansa

Eerikinkatu 15, 20100 Turku
turku@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 510
Weekdays
Saturday
Sunday

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI!


Kannamme vastuun korona viruksen leviämisestä ja olemme sulkeneet myymälän toistaiseksi. Seuraa ilmoitteluamme osoitteessa www.scandinavianoutdoor.fi ajankohtaisesta aukioloajoistamme.

Raisio Kuninkoja

Kuninkojankaari 1, 20320 Turku
kuninkoja@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 560
Weekdays 10:00 - 18:00
Saturday 10:00 - 16:00
Sunday 12:00 - 16:00

Huom. Poikkeusaukioloajat toistaiseksi.

Pori

Siltapuistokatu 14, 28100 Pori
pori@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 540
Weekdays
Saturday
Sunday

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI!


Kannamme vastuun korona viruksen leviämisestä ja olemme sulkeneet myymälän toistaiseksi. Seuraa ilmoitteluamme osoitteessa www.scandinavianoutdoor.fi ajankohtaisesta aukioloajoistamme.

Salo

Vilhonkatu 11-13, 24240 Salo
salo@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 520
Weekdays
Saturday
Sunday

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI!


Kannamme vastuun korona viruksen leviämisestä ja olemme sulkeneet myymälän toistaiseksi. Seuraa ilmoitteluamme osoitteessa www.scandinavianoutdoor.fi ajankohtaisesta aukioloajoistamme.

Verkkokauppa | Webstore

Lukkosepänkatu 7, 20320 Turku
sales@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 590
Weekdays Puhelin: 10-14 / Chat 8-20
Saturday
Sunday

Corporate Headquarters (Office Only, NO STORE).