Scandinavian Outdoor stores

Helsinki Forum

Yrjönkatu 29, 00100 Helsinki
forum@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 410
Weekdays 10-18
Saturday 10-18
Sunday

Vantaa Tammisto

Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa
tammisto@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 397 0420
Weekdays 10-20
Saturday 10-18
Sunday 12-18

Tampere Ratina

Vuolteenkatu 1, 3 krs., Tampere
tampere@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 103 970 430
Weekdays 10-19
Saturday 10-16
Sunday 12-16

1.6 alkaen olemme avoinna

arkisin klo 10-19

lauantaisin klo 10-16

sunnuntaisin 12-16

Turku Hansa

Eerikinkatu 15, 20100 Turku
turku@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 510
Weekdays
Saturday
Sunday

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI!


Kannamme vastuun korona viruksen leviämisestä ja olemme sulkeneet myymälän toistaiseksi. Seuraa ilmoitteluamme osoitteessa www.scandinavianoutdoor.fi ajankohtaisesta aukioloajoistamme.

Raisio Kuninkoja

Kuninkojankaari 1, 20320 Turku
kuninkoja@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 560
Weekdays 10:00 - 20:00
Saturday 10:00 - 18:00
Sunday 12:00 - 18:00

Myymälämme on avoinna Helatorstaina klo 12.00-18.00

Pori

Siltapuistokatu 14, 28100 Pori
pori@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 540
Weekdays 11-18
Saturday 10-16
Sunday

Salo

Vilhonkatu 11-13, 24240 Salo
salo@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 520
Weekdays
Saturday
Sunday

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI!


Kannamme vastuun korona viruksen leviämisestä ja olemme sulkeneet myymälän toistaiseksi. Seuraa ilmoitteluamme osoitteessa www.scandinavianoutdoor.fi ajankohtaisesta aukioloajoistamme.

Verkkokauppa | Webstore

Lukkosepänkatu 7, 20320 Turku
sales@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 590
Weekdays Phone: 10-14 / Chat 8-20
Saturday
Sunday

Corporate Headquarters (Office Only, NO STORE).