Scandinavian Outdoor stores

Helsinki Forum

Yrjönkatu 29, 00100 Helsinki
forum@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 410
17,04 cents/min + 8,28 cents/call
Weekdays
10-19
Saturday
10-18
Sunday
12-18
6.12. Itsenäisyyspäivä, suljettu
12.12. "Joulusunnuntai" 12-20
19.12. "Joulusunnuntai" 12-20
24.12. Jouluaatto, suljettu
25.12. Joulupäivä, suljettu
26.12. Tapaninpäivä, 12-18
31.12. Uudenvuodenaatto, 10-18
1.1.2022 Uudenvuodenpäivä, suljettu

Vantaa Tammisto

Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa
tammisto@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 397 0420
17,04 cents/min + 8,28 cents/call
Weekdays
10-20
Saturday
10-18
Sunday
12-18
6.12. Itsenäisyyspäivä suljettu
24.12. Jouluaatto suljettu
25.12. Joulupäivä suljettu
26.12. Tapaninpäivä avoinna 12-18
31.12. Uudenvuoden aatto avoinna 10-16
1.1.2022 Uudenvuoden päivä suljettu

Tampere Ratina

Vuolteenkatu 1, 3 krs., Tampere
tampere@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 103 970 430
17,04 cents/min + 8,28 cents/call
Weekdays
10-20
Saturday
10-18
Sunday
12-17
6.12. Itsenäisyyspäivä 12-18
12.12. Joulusesonki 11-18
19.12. Joulusesonki 11-18
24.12. Jouluaatto, suljettu
25.12. Joulupäivä, suljettu
26.12. Tapaninpäivä, 12-17
31.12. Uudenvuodenaatto, 10-18
1.1.2022 Uudenvuodenpäivä, suljettu
6.1.2022 Loppiainen 12-18

Raisio Kuninkoja

Kuninkojankaari 1, 20320 Turku
kuninkoja@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 560
17,04 cents/min + 8,28 cents/call
Weekdays
10 - 20
Saturday
10 - 18
Sunday
12 - 18
Suksihuolto on avattu!
Itsenäisyyspäivänä 6.12 myymälä suljettu.

Pori

Siltapuistokatu 14, 28100 Pori
pori@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 540
17,04 cents/min + 8,28 cents/call
Weekdays
10-20
Saturday
10-18
Sunday
12-18
Sunnuntaina 5.12 klo 10-18
Itsenäisyyspäivänä klo 12-18
Sunnuntaina 12.12 klo 10-18
Sunnuntaina 19..12 klo 10-18
Jouluaattona 24.12 SULJETTU
Joulupäivänä 25.12 SULJETTU
Tapaninpäivänä 26.12 klo 12-18

Salo

Vilhonkatu 11-13, 24240 Salo
salo@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 520
17,04 cents/min + 8,28 cents/call
Weekdays
10-18
Saturday
10-15
Sunday
Itsenäisyyspäivänä 6.12. suljettu
12.12. Sunnuntaina avoinna klo: 12-16
19.12. Sunnuntaina avoinna klo: 12-16
24.12. Jouluaattona suljettu - Hyvää Joulua