Scandinavian Outdoor stores

Helsinki Forum

Yrjönkatu 29, 00100 Helsinki
forum@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 410
Weekdays
10-19
Saturday
10-18
Sunday
12-18

Vantaa Tammisto

Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa
tammisto@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 397 0420
Weekdays
10-20
Saturday
10-18
Sunday
12-18

Tampere Ratina

Vuolteenkatu 1, 3 krs., Tampere
tampere@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 103 970 430
Weekdays
10-19
Saturday
10-18
Sunday
12-17

Maanantaista 15.2. alkaen helmi-maaliskuun päivitetty aukioloaika arkisin on klo 10-19

Turku Hansa

Eerikinkatu 15, 20100 Turku
turku@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 510
Weekdays
10 - 20
Saturday
10 - 19
Sunday
12 - 18

Raisio Kuninkoja

Kuninkojankaari 1, 20320 Turku
kuninkoja@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 560
Weekdays
10 - 20
Saturday
10 - 18
Sunday
12 - 18

Myymälämme puhelinpalvelu on ajoittain ruuhkautunut emmekä ehdi aina valitettavasti vastaamaan puhelimeen. Tässä yleisimpiin kysymyksiin vastauksia:

- Huoltoon ei voi varata aikaa, vaan työt tehdään siinä järjestyksessä kun huollettavia tuotteita tulee. - -

- Huoltoon on n. viikon jono.

- Huoltomme vaihtaa siteitä ja skinejä.

- Emme myy lumilautoja, mutta huollamme niitä.

- Suksia on vielä hyvin jäljellä, mutta ei kaikkia paino/pituus-luokkia. Tervetuloa tutustumaan valikoimaamme!

Pori

Siltapuistokatu 14, 28100 Pori
pori@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 540
Weekdays
10-20
Saturday
10-18
Sunday
12-18

Salo

Vilhonkatu 11-13, 24240 Salo
salo@scandinavianoutdoor.com
Phone +358 10 3970 520
Weekdays
10-18
Saturday
10-15
Sunday